Lokal 600000 mije € Gryka e Kelcyres

Shitet lokal ne piken turistike”Gryka e Kelcyres”.Perfshihet restorant dhe hotel.Hapsira eshte 2700m katror.
Shkelqim Hoxha

Ndryshuar ne 21 Dhjetor, 2018 Shperndaje ne:
Listuar ne: 20 Nëntor, 2017
Informacioni presupozohet i sakte, por i keshillojme bleresit te verifikojne te gjitha te dhenat.
Modifikuar per here te fundit ne: 21 Dhjetor, 2018