Kalqeto+ndertes 2 kateshe+6000m toke te gjithe te rrethuar me avulli 165000 € Shkoder grude e re

Shesim kalqeto me masa 40x20 e mbuluar ,tapeti i kalqetos i ardhur nga italia,ndertes 2 kateshe me sip 90 m per kat.kati pare lokal bar me te gjitha materialet e duhura.gadi per pune.E gjithe kjo eshte e rrethuar me 6000m toke te gjithe e rrethuar me avulli dhe e mbjellur me ullij dhe qershi dhe hurma.aktiviteti i kalqetos dhe lokalit ju garanton rreth 2 milion lek te vjetra ne muaj.Ne e shesim vetem se nuk jetojme ne shqiperi.

Ndryshuar ne 21 Dhjetor, 2018 Shperndaje ne:
Listuar ne: 18 Nëntor, 2017
Informacioni presupozohet i sakte, por i keshillojme bleresit te verifikojne te gjitha te dhenat.
Modifikuar per here te fundit ne: 21 Dhjetor, 2018