Vile 300 Sauk i Ri, Rr.Hamide Dalipi-TIRANE

100 m2 banese e pandare dhe 50 m2 ballkone.1 tualet.Siperfaqja ndahet ne dy dhoma dhe 60 m2 kuzhine –holl.Tavane druri.Pamje e pafund.Dielli nga te gjitha anet pa kufizim.Ajer i paster e qetesi.Shkalle me vehte.Garazh.I pamobiluar por mund te negociohet me qeramarresin.Preferohet qeramarres te huaj.

Ndryshuar në 30 Janar, 2016 Shpërndaje në:
Listuar në: 30 Janar, 2016
Informacioni presupozohet i saktë, por i këshillojmë blerësit të verifikojnë të gjitha të dhënat.
Modifikuar për herë të fundit në: 30 Janar, 2016