Shitet Ambient Biznesi: 384000 Rruga Kodra e Diellit, Tiranë, Albania

Shitet Ambient Biznesi, kati perdhe, sapo kalon tunelin per tek Kodra e Diellit, ne fund te rruges Komuna e Parisit.

Ky ambient ka nje siperfaqe prej 452 m², me 2 salla te medha, guzhine, 3 tualete me dush dhe banak.

Mund te perdoret per call-center, supermarket, lokal etj.

Cmim 850 €/m² dhe qe shkon ne total 384.000 €.

Ndryshuar ne 21 Dhjetor, 2018 Shperndaje ne:
Listuar ne: 17 Nëntor, 2017
Informacioni presupozohet i sakte, por i keshillojme bleresit te verifikojne te gjitha te dhenat.
Modifikuar per here te fundit ne: 21 Dhjetor, 2018