Banes me QERA 50 Lakrishte Prishtine

Leshoj banesen me qera per FAMILJE ipet ma lir , ndersa per student 50 euro per person. , Posedon ,: sallon , dhome fjetjeje , dhome per femije , koridor , kuzhine , banjo ,ballkon , shup .Banesa gjendet ne Laxhen Lakrishte Prishtine mbrapa Pro Credit Bankes , Afer (bulevardit ) sheshit Bill Clinton , Gjithashtu Afer STACIONIT te autobuseve .
Banesa eshte e Renovuar , dhe e mobiluar .
Per informata tel. 044 121 310 sidhe ne VIBER.

Ndryshuar në 25 Janar, 2016 Shpërndaje në:
Listuar në: 25 Janar, 2016
Informacioni presupozohet i saktë, por i këshillojmë blerësit të verifikojnë të gjitha të dhënat.
Modifikuar për herë të fundit në: 25 Janar, 2016