Shitet Apartament: 150000 Pallatet Agimi, Bulevardi Bajram Curri, Tiranë 1000, Albania

Shitet apartament tek pallatet Agimi, me nje siperfaqe 95 m² dhe cmim total 150.000 €.

Apartamenti ndodhet ne katin e 2 te nje pallati ekzistues, shitet gjithashtu i mobiluar.

Ndryshuar ne 21 Dhjetor, 2018 Shperndaje ne:
Listuar ne: 6 Nëntor, 2017
Informacioni presupozohet i sakte, por i keshillojme bleresit te verifikojne te gjitha te dhenat.
Modifikuar per here te fundit ne: 21 Dhjetor, 2018