Shitet toke/truall ne plazhin e velipojes 180 000 Velipoje

Shitet truall ne plazhin e velipojes ne zonen e vilunit nje zon shume e mir dhe e pelqyer. Trualli eshte Vetem 100 metra larg detit dhe 250 metra larg qendres .Toka eshte me letra te rregullta dhe shume e pershtatshme per ndertimin e nje pallati,hoteli apo vile te madhe .Cmimi eshte i diskutueshem per me shum informacion na kontaktoni.

Ndryshuar ne 21 Dhjetor, 2018 Shperndaje ne:
Listuar ne: 4 N�ntor, 2017
Informacioni presupozohet i sakte, por i keshillojme bleresit te verifikojne te gjitha te dhenat.
Modifikuar per here te fundit ne: 21 Dhjetor, 2018