Vila 190 mij € Shijak

Shitet nje shtepi shum e bukur ne nje pozicion shum te kendshem ku mbizotron lartsia dhe ajri i paster , me nje oborr te persosur rreth e rrotull shtepise ,me nje papafingo , dhe oxhak per momnte relax

Ndryshuar ne 4 Nëntor, 2017 Shperndaje ne:
Listuar ne: 4 Nëntor, 2017
Informacioni presupozohet i sakte, por i keshillojme bleresit te verifikojne te gjitha te dhenat.
Modifikuar per here te fundit ne: 4 Nëntor, 2017