Ambient Biznesi me Qira: 200 Rruga Stavri Themeli, Tirana, Albania

Tirane, jepet me qera ambient biznesi 58 m², dhe cmim prej 200 €/muaj (Rr. Stavri Themeli).

Dyqani ndodhet ne katin e pare te pallatit, I pershtatshem per cdo lloj aktiviteti.

Ka pozicion te kenaqshem.

Preferohet qira afatgjate.

Ndryshuar ne 21 Dhjetor, 2018 Shperndaje ne:
Listuar ne: 3 Nëntor, 2017
Informacioni presupozohet i sakte, por i keshillojme bleresit te verifikojne te gjitha te dhenat.
Modifikuar per here te fundit ne: 21 Dhjetor, 2018