Vile 250000 Tirane

Vila e ndare ne 7 hyrje 1.5 km nga qendra e Tiranes. Aktualisht çdo hyrje me qera nga 20 000 lek secila totali 7é—20 000=140 000 lek ne muaj. Hyrjet jane te mobiluara. Shitet 250 000 euro. Ndodhet ndermjet Fakultetit te Mjeksise dhe rruges 5 maji qe ka shume kerkesa per qera. Eshte okazion.

Ndryshuar ne 21 Dhjetor, 2018 Shperndaje ne:
Listuar ne: 2 Nëntor, 2017
Informacioni presupozohet i sakte, por i keshillojme bleresit te verifikojne te gjitha te dhenat.
Modifikuar per here te fundit ne: 21 Dhjetor, 2018