Jepet me qera ose Shitet Lokal 250 m2 1200 Durres

Ambienti esht 200 m2 dhe veranda 50 m2, esht i mobiluar dhe pajisur per Bar ose Pub.

Ndryshuar ne 22 Prill, 2019 Shperndaje ne:
Listuar ne: 31 Tetor, 2017
Informacioni presupozohet i sakte, por i keshillojme bleresit te verifikojne te gjitha te dhenat.
Modifikuar per here te fundit ne: 22 Prill, 2019