Apartament per Shitje: 126000 Rruga e Kavajës, Tiranë, Albania

Apartamenti eshte I pozicionuar ne nje zone te qete dhe te preferuar per banim ne afersi te qendres se Tiranes, Rruga e Kavajes, eshte I tipit 2+1 dhe ka nje siperfaqe prej 105 m², 126.000 €.

Organizimi i brendshem I apartamenteve eshte I rregullt dhe mjaft komod.

Punimet teper cilesore, termoizolim, fasade e ventiluar.

Kati i 5 banimit, cmimi fillon nga 1200 €/m².

Kompleksi eshte ne faze ndertimi!

Ndryshuar ne 21 Dhjetor, 2018 Shperndaje ne:
Listuar ne: 25 Tetor, 2017
Informacioni presupozohet i sakte, por i keshillojme bleresit te verifikojne te gjitha te dhenat.
Modifikuar per here te fundit ne: 21 Dhjetor, 2018