OKAZION: Shitet Apartament 3+1 tek Juridiku Tirane - 124 m2 178000 TIRANE QENDER

OKAZION: Shitet Apartament 3+1 tek Juridiku Tirane - 124 m2 - 178.000 Euro

Okazion - Rruga Milto Tutulani, Ne afersi te Bllokut dhe Parkut te Liqenit - Shitet Apartament 3+1, 124 m2 , kati 6, Pallat me 2 Ashensore,
Soxhorno e madhe , 3 Dhoma gjumi , 2 Banjo , 2 Ballkone.

Cmimi: 178.000 Euro

Tel. 069 77 63 142 - ALBAPRONA

https://albaprona.wordpress.com/2017/10/21/okazion-shitet-apartament-31-tek-juridiku-tirane-124-m2-178-000-euro

Ndryshuar ne 24 Tetor, 2017 Shperndaje ne:
Listuar ne: 24 Tetor, 2017
Informacioni presupozohet i sakte, por i keshillojme bleresit te verifikojne te gjitha te dhenat.
Modifikuar per here te fundit ne: 24 Tetor, 2017