Jepen Ambiente Biznesi me Qira: 4,500 Rruga e Kavajës, Tiranë, Albania

Jepen ambiente biznesi me qira ne Rr. e Kavajes. Ambienti ka nje siperfaqe prej 500 m² ndare ne 2 siperfaqe kati 1 dhe kati 2, mje nje cmim prej 9 €/m² qe shkon 4500 €/muaj.

Ambientet jane te pershtatshme per klinika, zyra etj.

Mund te jepen edhe te ndare 200 m² kati 2, 300 m² kati 1.

Ndryshuar ne 21 Dhjetor, 2018 Shperndaje ne:
Listuar ne: 24 Tetor, 2017
Informacioni presupozohet i sakte, por i keshillojme bleresit te verifikojne te gjitha te dhenat.
Modifikuar per here te fundit ne: 21 Dhjetor, 2018