Jepet Magazine me Qira: 500 Rruga Muhamet Gjollesha, Tiranë, Albania

Jepet magazine me qira, mbrapa Mondial. Magazina ka nje siperfaqe prej 500 m² dhe nje cmim prej 3 €/m², qe shkon ne 1500 €/muaj.

Ndryshuar ne 21 Dhjetor, 2018 Shperndaje ne:
Listuar ne: 24 Tetor, 2017
Informacioni presupozohet i sakte, por i keshillojme bleresit te verifikojne te gjitha te dhenat.
Modifikuar per here te fundit ne: 21 Dhjetor, 2018