Apartament 28.000 Fier

shitet nje apartament ne lagjen 15 tetori ne Fier. Shtepia disponon dhome ndenje aneks gatimi korridor banjo ballkon dhe dhome gjumi . shtepia eshte e paisur me te gjitha dokumentat e rregullta

Ndryshuar ne 24 Tetor, 2017 Shperndaje ne:
Listuar ne: 24 Tetor, 2017
Informacioni presupozohet i sakte, por i keshillojme bleresit te verifikojne te gjitha te dhenat.
Modifikuar per here te fundit ne: 24 Tetor, 2017