Apartament Shkoder

Apartament 2+1, tek pallati Xhenis mbrapa rektoratit.
Apartamenti ndodhet ne katin e VI te kesaj ndertese me sip 119 m2 e cila perbehet nga :
-2 dhoma gjumi
-Sallon + Kuzhine
-Koridor
-2 banjo
-Ballkon
Vecori te tjera qe kjo hyrje permban :
Shitet bashke me veshje dhe gjithcka qe permban brenda, e mobiluar me cdo aksesor i koheve moderne
- e shtruar me parket cilesor gjerman
-dritare te pajisura me grila dhe PVC
-dyer druri te markes dierre, marke e cilesise se pare italiane
-dere te jashtme te blinduar te firmes dierre
Cdo gje eshte hermetike dhe nuk ka percjellje te zhurmave nga jashte
Kjo hyrje per cilindo qe eshte i interesuar shoqerohet dhe me 2 garazhde 33 & 17 m2
Per cdo informacion shtese qe ju nevojitet mund te kontaktoni tek numri i afishuar.

Ndryshuar ne 21 Dhjetor, 2018 Shperndaje ne:
Listuar ne: 23 Tetor, 2017 Shiko te gjitha reklamat e ketij perdoruesi

Informacioni presupozohet i sakte, por i keshillojme bleresit te verifikojne te gjitha te dhenat.
Modifikuar per here te fundit ne: 21 Dhjetor, 2018