Shitet Ambient Biznesi: 68,000 Rruga Myslym Shyri, Tiranë 1001, Albania

Shitet ambient ne nje nga zonat me te frekuentuara dhe te sigurta te Tiranes, Rruga Myslym Shyri, ambienti ndodhet në katin e 2 ne një qender biznesi me nje siperfaqe prej 31 m².

Ambienti disponon fasade xhami dhe nje tualet. EshtE mjaft i favorshem per zyra. Aktualisht eshte e dhene me qera.

Cmimi 2200 €/m².

Ndryshuar ne 21 Dhjetor, 2018 Shperndaje ne:
Listuar ne: 20 Tetor, 2017
Informacioni presupozohet i sakte, por i keshillojme bleresit te verifikojne te gjitha te dhenat.
Modifikuar per here te fundit ne: 21 Dhjetor, 2018