Duplex 217 m2 me Verande - Komuna e Parisit - Shitet 193.000 Euro 193000 Tirane

Ne fund te rruges Medar Shtylla, sapo kalon Intesa SanPaolo Bank,
Shitet Apartament Duplex Kati 9 dhe 10, 4+1, 3 Tualete, me hapesira komode , pallat me 2 ashensore dhe telekamera. Ne Katin e 9 ndodhen 4 dhoma, Ne katin e 10 nje Soxhorno e madhe , me oxhak funksional, me dalje ne Ballkon/Verande, dhe Ambjenti i gatimit - ngrenies. Apartamenti ka edhe pjesen e vet te terraces ne shfrytezim.
Mundesi blerje me cmim extra, te nje garazhi per 2 makina.
Cmimi 193.000 Euro, i diskutueshem.

Tel. 069 77 63 141
Agjencia Albaprona

Ndryshuar ne 18 Tetor, 2017 Shperndaje ne:
Listuar ne: 18 Tetor, 2017
Informacioni presupozohet i sakte, por i keshillojme bleresit te verifikojne te gjitha te dhenat.
Modifikuar per here te fundit ne: 18 Tetor, 2017