Ndertese 400000 Tirane

Ndertese kater kateshe me 2 apartamente ga 220m2 nje dyqan magazine me sip 220m2 dhe bodrum garazhd me 180m2 shitet

Ndryshuar ne 15 Tetor, 2017 Shperndaje ne:
Listuar ne: 15 Tetor, 2017
Informacioni presupozohet i sakte, por i keshillojme bleresit te verifikojne te gjitha te dhenat.
Modifikuar per here te fundit ne: 15 Tetor, 2017