SHTEPI 50000 FIER

SHTEPI 1 KATSHE 170 M2 DHE TRUALLI 380 M2 MBRAPA PALALTEVE TE REJA TEK LAGJA 8 SHKURTI

Ndryshuar ne 12 Tetor, 2017 Shperndaje ne:
Listuar ne: 12 Tetor, 2017
Informacioni presupozohet i sakte, por i keshillojme bleresit te verifikojne te gjitha te dhenat.
Modifikuar per here te fundit ne: 12 Tetor, 2017