zyre me qira 230euro/muaj rruga "Rruga e Kosovarve" perball kompleksit Dinamo, Tirane

Jepet me qira per zyra nje ambjent shume i mire me siperfaqe 45m ( se bashku me tualetin ) i cili ndodhet direkt mbi rrugen 'Rruga e Kosovarve ' perballe Kompleksit Sportiv Dinamo. Ambjenti ndodhet ne ndertim te ri, ka lartesi dhe fasad shume te mire xhami.
https://homesinalbania.com/sq/me_qera/zyre-me-qira-18

Ndryshuar në 7 Janar, 2016 Shpërndaje në:
Listuar në: 7 Janar, 2016 Shiko të gjitha reklamat e këtij përdoruesi

Informacioni presupozohet i saktë, por i këshillojmë blerësit të verifikojnë të gjitha të dhënat.
Modifikuar për herë të fundit në: 7 Janar, 2016