Shtepi 100000 Berat kucove

  • 1dylym toke, 100m2 magazine ,150m2 shtepi,
  • 00306944880073
  • Kontakt

Shtepi me 1dylym toke, tre kate, kati pare ka 100m2 magazine dhe nje garsonjere , kati i dyte eshte 100m2 dy dhoma ,sallon, kuzhine,2 banjo,ballkon ,kati 3 35m2 ka 1dhome , banjo ,ballkon ,eshte shtepi me cati e fresket , dhe ne dimer e grohte.me garazhe dhe lulishte .me tapi .

Ndryshuar ne 9 Tetor, 2017 Shperndaje ne:
Listuar ne: 9 Tetor, 2017
Informacioni presupozohet i sakte, por i keshillojme bleresit te verifikojne te gjitha te dhenat.
Modifikuar per here te fundit ne: 9 Tetor, 2017