Apartament 67 26000 Rreshen

Apartament ekzistues me hipoteke,perballe muzeut Reshen,2+1,aneks dhe ballkon,pjeserisht e rregulluar,e kompletuar ose jo,ne katin e katert.

Ndryshuar në 13 Nëntor, 2014 Shpërndaje në:
Listuar në: 13 Nëntor, 2014
Informacioni presupozohet i saktë, por i këshillojmë blerësit të verifikojnë të gjitha të dhënat.
Modifikuar për herë të fundit në: 13 Nëntor, 2014