Apartament 1+1 ne shitje 29000 Sheshi Balshej, Xhabije, Shkoder

Sun Real Estate ofron për shitje një apartament 1+1 me adrese: Sheshi Balshaj (mbas karburant "Kastrati", i pozicionuar ne katin e III-të te banimit.

🏨 Apartamenti ka një sipërfaqe prej 68,5 m² dhe ndahet në:
- Sallon + Kuzhine
- Dhomë gjumi
- Banjo
- Koridor
- Ballkon

*Cilësi e tjera të këtij apartamenti janë:
- Dhoma e shtruar ne parket laminat.
- Banjo e kompletuar me të gjitha hidrosanitaret.
- Ndarje përfekte e dhomave që mundeson
ndricim natyral gjatë gjithë ditës

🏷️CMIMI 29,000 €

▶️Të interesuarit mund të na kontaktojnë në
këto numra kontakti:
📱+355666666765,
📱+355695292667
ose
📞+355 22 247570
▶️Gjithashtu në adresën tonë
📧 të e-mail-it: [email protected]

Ndryshuar në 13 Shtator, 2017 Shpërndaje në:
Listuar në: 13 Shtator, 2017
Informacioni presupozohet i saktë, por i këshillojmë blerësit të verifikojnë të gjitha të dhënat.
Modifikuar për herë të fundit në: 13 Shtator, 2017