Vile 1000000 Tirane

Shitet Vile 3 kateshe me siperfaqe banimi 140 metra katror per cdo kat. Ne katin e par jan dyqane biznesi. Siperfaqja e Truallit eshte 500 metra katror. Objekti ndodhet prane rruges. Objekti dhe Trualli posedojne Certifikat Pronesie dhe Legalizimi. Cmimi eshte i diskutueshem.

Ndryshuar në 11 Shtator, 2017 Shpërndaje në:
Listuar në: 11 Shtator, 2017
Informacioni presupozohet i saktë, por i këshillojmë blerësit të verifikojnë të gjitha të dhënat.
Modifikuar për herë të fundit në: 11 Shtator, 2017