Apartament 110 Korce

Ju ofrojme nje apartament prej 68 qm, totalisht te renovuar dhe te posatshem per cifte ose familje te re. Objekti perbehet nga nje dhome gjumi, sallon-kuzhine te perbashket, korridor, banje, ballkon dhe nje depo te vogel.

Kushtet qe ofrohen jane: dere e blinduar, dritare dhe ballkon prej duralumini, banak kuzhine i ri, banje dhe cdo dhome i apartamentit i rinovuar.

Ndryshuar në 8 Shtator, 2017 Shpërndaje në:
Listuar në: 8 Shtator, 2017 Shiko të gjitha reklamat e këtij përdoruesi

Informacioni presupozohet i saktë, por i këshillojmë blerësit të verifikojnë të gjitha të dhënat.
Modifikuar për herë të fundit në: 8 Shtator, 2017