Shtepi + Toke 65.000 Lezhe , Kryqezimi i Rriles

Shitet shtepi + toke , afer kryqezimit te Rriles , ne Lezhe . Shtepia eshte 80 metra katrot . Ne gjendje shume te mire .
.
.
Toka eshte 1 dynym dhe eshte ne pozicion shume te mire gjeografik . Eshte pjellore per te gjitha llojet e bimeve . Disa metra me tutje ndodhet rruga Nacionale qe lidh Tiranen me Shkodren .. Toka eshte ne nje vend perfekt per Investime te medha gjithashtu , per shkak te lidhjes qe ka me autosdraden ..
.
> > > > CMIMI ESHTE I DISKUTUESHEM < < < <
Posedojne gjitha me dokumentacionet e nevojshme .

Ndryshuar në 8 Shtator, 2017 Shpërndaje në:
Listuar në: 8 Shtator, 2017
Informacioni presupozohet i saktë, por i këshillojmë blerësit të verifikojnë të gjitha të dhënat.
Modifikuar për herë të fundit në: 8 Shtator, 2017