SHTEPI PRIVATE NE SHITJE 112411 Shkoder, rruga Filip Shiroka

Sun Real Estate ofron per shitje nje shtepi private me adrese: Rruga Filip Shiroka, nje nga lagjet me te vjetra te Shkodres, prona gezon nje siperfaqe prej 300m², nga te cilat 100m² jane siperfaqe banimi (100 m² kati I-re + 100m² kati i II-te), 100m² oborr dhe 100m² bahce.

Cilesi te kesaj shtepie:
- Oborr te bollshem dhe te gjelberuar, i pajisur me pus te vjeter.
- Pjeserisht e mobiluar.

*SHTEPIA GEZON CERTIFIKATE TE RREGULLT PRONESIE*

🏷️ CMIMI 15'000'000 Leke *I NEGOCIUESHEM*

▶️Të interesuarit mund
të na kontaktojnë
në këto numra kontakti:
📱+355666666765,
📱+355695292667
ose
📞+355 22 247570
▶️Gjithashtu në adresën tonë
📧 të e-mail-it: [email protected]

Ndryshuar në 5 Shtator, 2017 Shpërndaje në:
Listuar në: 5 Shtator, 2017
Informacioni presupozohet i saktë, por i këshillojmë blerësit të verifikojnë të gjitha të dhënat.
Modifikuar për herë të fundit në: 5 Shtator, 2017