Shitet apartament 2+1 60.000 euro te ish "Parku i autobuseve " prane klubit "Partizani"

  • 75 m2 m2
  • Tel:0697708154, Tel:0673370233
  • Kontakt

Shitet apartament 2+1 te ish "Parku i autobuseve " prane klubit "Partizani" . Apartamenti ka sip. 75 m2, i mireorganizuar ne dy dhoma gjumi, nje dhome ndenje, tualet. Apartamenti ka pamje nga lindja , jugu dhe perendimi. Zona ku ndodhet pallati ofron fasilitetet si: supermarket, restorant, bare, palester, dyqane etj. Gjithashtu ofron sherbime si: kopshte, shkolla, poliklinika, stacione urbani etj.


Ndryshuar në 2 Shtator, 2017 Shpërndaje në:
Listuar në: 2 Shtator, 2017
Informacioni presupozohet i saktë, por i këshillojmë blerësit të verifikojnë të gjitha të dhënat.
Modifikuar për herë të fundit në: 2 Shtator, 2017