shtepi 65.000 durres(shkozet)

  • 400 metra kateror
  • +306998195250
  • Kontakt

Shitet shtepi dykateshe per arsyje emigrimi me dokumetacione dhe tapi te rregullt.Shtepia ndodhet ne shkozet lagjia 14 tek rruga e vjeter e tiranes. Perbehet nga: oborr te madh+garazhd,kofsht 200,aputhik dhe pus.Shtepia perbehet ne katin e pare nga nje dhome gjumi,sallon+kuzhine,banje dhe koridor ndersa ne katin e dyte ndodhen dy dhoma gjumi,banje dhe koridor i madh.Shtepia perbehet edhe nga dy ballkone te medhenje poshte e larte si dhe nga nje ballkon i vogel ne katin e dyte.Gjithashtu shtepia ofron dhe mundesine ndarese si dy hyrje te vecanta per shkak se pervec shkalleve te brendshme mundeson edhe jashte.Shtepia eshte e ndertuar me solete dhe ballkonet jane me kangjella. Per me shume informacione mund te kontaktoni ne numrin +306998195250 i mund te shkruani tek opsioni kontakt.

Ndryshuar në 13 Nëntor, 2017 Shpërndaje në:
Listuar në: 29 Gusht, 2017
Informacioni presupozohet i saktë, por i këshillojmë blerësit të verifikojnë të gjitha të dhënat.
Modifikuar për herë të fundit në: 13 Nëntor, 2017