Shitet Ambient Biznesi: Lokal 135000 Tirane

Shitet lokal ne Don Bosko me nje siperfaqe prej 80 m² dhe kushton 135.000€. Tersisht I mobiluar, dhe brenda cmimit perfshihet edhe nje depo me nje siperfaqe prej 18 m² gjithashtu edhe oborr.

Ndryshuar në 29 Gusht, 2017 Shpërndaje në:
Listuar në: 29 Gusht, 2017
Informacioni presupozohet i saktë, por i këshillojmë blerësit të verifikojnë të gjitha të dhënat.
Modifikuar për herë të fundit në: 29 Gusht, 2017