Apartament 250 Tirane

Jap me qera Apartamentin 1+1+ Aneks + Ballkon tek fusha "Ali Demi" Kompleksi "Wind". Çmimi 250 Euro/ Muaj.
Pallati është i sapo ndërtuar në Gusht të 2017.
Apartamenti është i kompletuar me të gjitha paisjet elektro shtëpiake dhe mobilje te reja.
Ndodhet ne katin e 4, Sipërfaqja 67 m2. Ka një ballkon në dhomën e gjumit.
Për më tepër informacion mund të kontaktoni në numrin :

Cel. : 0692176602

Ndryshuar në 29 Gusht, 2017 Shpërndaje në:
Listuar në: 29 Gusht, 2017
Informacioni presupozohet i saktë, por i këshillojmë blerësit të verifikojnë të gjitha të dhënat.
Modifikuar për herë të fundit në: 29 Gusht, 2017