Apartament 1+1 ne shitje 49000 Rruga e Tafiliceve, perballe Gjimnazit Oso Kuka

Sun Real Estate ofron per shitje nje hyrje apartamenti 1+1 ne shkoder. me adrese prane gjimnazit Oso Kuka, Dergut. Hyrja ka nje siperfaqe prej 78 m² dhe ndodhet ne katin e VI-të.

Apartamenti perbehet nga:
- Sallon+Kuzhine
- Dhome gjumi matrimoniale
- Ballkon

Cilesite e Hyrjes:
- Salloni dhe kuzhina jane te shtruara me pllaka cilesore.
- Dhoma matrimoniale eshte e shtruar me parket cilesor, druri.
- E pajisur me impiant Gazi per ngrohjen e ujit.
- Dritare te pajisura me grilla te jashtme.
- Pjesa e Kuzhines eshte shtruar me granit.
- Te gjitha mobiljet dhe pajisjet jane te reja ( te kompletuar 6-muaj me perpara).
- Pallati eshte ndertuar vitet e fundit.
- Ashensor.
- Apartamenti ndodhet ne nje zone mjaft te qete dhe ndodhet prane afisiliteteve te ndryshme, ( farmaci, bar, market... etj)

🏷️CMIMI 49,000 €

Të interesuarit mund të na kontaktojnë ne këta numra kontakti:
📱+355666666765,
📱+355695292667
📞+355 22 247570
ose ne adresen tone te e-mailit:
📧[email protected]

Ndryshuar në 28 Gusht, 2017 Shpërndaje në:
Listuar në: 28 Gusht, 2017
Informacioni presupozohet i saktë, por i këshillojmë blerësit të verifikojnë të gjitha të dhënat.
Modifikuar për herë të fundit në: 28 Gusht, 2017