Shtepi private 100,000€ i diskutushem shkoder

Shitet shtepi private e mobiluar 300 m ne hyrje te Dobracit siperfaqe banimi 150m2 dhe 250 m2 oborr.
Sallon, 3 dhoma gjumi,banjo, dhome e vogel,koridor.

Ndryshuar në 19 Gusht, 2017 Shpërndaje në:
Listuar në: 19 Gusht, 2017
Informacioni presupozohet i saktë, por i këshillojmë blerësit të verifikojnë të gjitha të dhënat.
Modifikuar për herë të fundit në: 19 Gusht, 2017