Shtepi private 100,000€ i diskutushem shkoder

Shitet shtepi private e mobiluar 300 m ne hyrje te Dobracit siperfaqe banimi 150m2 dhe 250 m2 oborr.
Sallon, 3 dhoma gjumi,banjo, dhome e vogel,koridor.

Ndryshuar ne 21 Dhjetor, 2018 Shperndaje ne:
Listuar ne: 19 Gusht, 2017
Informacioni presupozohet i sakte, por i keshillojme bleresit te verifikojne te gjitha te dhenat.
Modifikuar per here te fundit ne: 21 Dhjetor, 2018