Jepet me Qera 200 Shkoder

Sun Real Estate ju mirepret me 0 komision per qeramarresin.
Jepet me Qera Apartament 2+1 me nje siperfaqe 108 m², me vendodhje pas Rektoratit. Apartamenti ndodhet ne katin e III-te te nderteses dhe eshte i pamobiluar. Apartamenti eshte ne qender te qytetit si dhe mjaft afer pikave kyçe te tij.Apartamenti perbehet nga:
- 2 dhoma gjumi
- sallon + kuzhine
- 2 banjo
- korridor
- balkon
Shenim: Apartamenti ka ashensor, i cili eshte ne vendosje e siper.
Cmimi 200 €

Ndryshuar ne 21 Dhjetor, 2018 Shperndaje ne:
Listuar ne: 21 Dhjetor, 2015
Informacioni presupozohet i sakte, por i keshillojme bleresit te verifikojne te gjitha te dhenat.
Modifikuar per here te fundit ne: 21 Dhjetor, 2018