Dyqan 64.000 Tiranë

Shitet ambient biznesi me banjo, 2 ane me xhama dhe grila elektrik, me hipoteke, çmimi I diskutueshem për arsye emigrimi.

Dyqan
Adresa- yzberisht, Joklin Persi, Pallatet e Reja
Sip. Totale - 50m2
Nr. 3866 volumi 58 Zona Kadastrale
Shoqeria - "Jera Construction" sh.p.k

Ka nje pozicionim shume te mire dhe ka forme te rregullt drejtkendore.
Karakteristika te dyqanit:
- I shtruar i gjithi me pllaka, I lyer.
- Vetrate per reklamim sa me te mire.
- Banjo
- Pajisjet krysore te nje bari (tavolina me karrike, banak)

CMIMI 62.000 € total I NEGOCIUESHEM*

Te interesuarit mund te na kontaktojne ne keta numra kontakti: ++355684241000,
gjithashtu ne adresen tone te e-mailit: [email protected]

Ndryshuar në 12 Gusht, 2017 Shpërndaje në:
Listuar në: 12 Gusht, 2017
Informacioni presupozohet i saktë, por i këshillojmë blerësit të verifikojnë të gjitha të dhënat.
Modifikuar për herë të fundit në: 12 Gusht, 2017