Shitet OKAZION 2+1 74400 Tirane

Ne rrugen e Dibres prane Komisaritatit Nr: 4 ne nje prej komplekseve me prestigjoze te zones shitet apartament 2+1 me sip. 96.6 m2 , i mire organizuar ne dy dhoma gjumi, dhome ndenje me aneks te vecuar dhe dalje ne ballkon. I orientuar nga jug-lindja duke e favorizuar nga dielli dhe i jep nje ndricim natyral gjate gjithe dites. Cdo apartament eshte i termoizoluar, per te kursyer energji e cila mban banesen tuaj te fresket gjate veres dhe te ngrohte gjate dimrit, dritare dopio xham, mure ndarese me dy tulle dhe material izolues ne mes. Ne kompleks do mund te gjeni supermarket, bare, restorante, klinika, palester, dyqane. Zona ofron sherbime publike si: kopshte, shkolla, stacione urbane, poliklinika etj. Vetem 9 min larg qendres.

Tel: 0694050025
Email: [email protected]

Ndryshuar në 11 Gusht, 2017 Shpërndaje në:
Listuar në: 11 Gusht, 2017
Informacioni presupozohet i saktë, por i këshillojmë blerësit të verifikojnë të gjitha të dhënat.
Modifikuar për herë të fundit në: 11 Gusht, 2017