Qera vjetore apartament 2+1 në Durres Plazh . (Plazhi hekurudha) 200 Durrës Plazh

Jepet me qera vjetore një apartament 2+1 në Durrës Plazh .
Apartamenti është i mobiluar .Gjëndet në katin e pestë banim. Ka dy dhoma gjumi , 2 banjo, një ballkon dhe një box auto në garazhin e katit nën tokë.Apartamenti ndodhet në katin e 5 banim te një pallati 7 katësh me sip 105 m2.
Sqarime mbi Apartamentin:
Gjendet 100 m afër detit në rrugen kryesore të plazhit SH4 në një zonë të preferuar nga pushuesit në sezonin e verës dhe e populluar gjate gjithe vitit me shërbime, shkolla publike dhe jo publike ,banka të ndryshme,farmaci,postë,urgjencë ,sherbim urban...
Uje i marrë nga rrjeti 24 ore.Dhome ndënje me hapësire dhe dritë e pozicionuar nga lindja dhe me dalje në ballkon, dhoma martesore me hapësire dhe banjo,dhoma e femijëve me banjo ,dritë dhe e një pozicioni të veçantë.
Çmimi i apartamentit 200€ dhe i garazhit 20€ mujore.Jepen me qera dhe të ndare.
Per informacion cell 00393343977406 email [email protected]

Ju lutemi shikoni fotot ne linkin me poshte

https://www.flickr.com/photos/[email protected]/

Ndryshuar në 10 Shtator, 2017 Shpërndaje në:
Listuar në: 10 Gusht, 2017 Shiko të gjitha reklamat e këtij përdoruesi

Informacioni presupozohet i saktë, por i këshillojmë blerësit të verifikojnë të gjitha të dhënat.
Modifikuar për herë të fundit në: 10 Shtator, 2017