Apartamente ne Plazh 35,000 Durres

Shiten dy hyrje 1+1+Ballkon ne Durres, Lagjia 13 prane Postes , pallati perball Pasticeri Pelikani zona Plazh
Pallati i ri me ashensor, hyrjet jane na katin e pare dhe kati i 2-te me nje siperfaqe prej 67m2
Cmimi 35,000 Euro i diskutueshem

Ndryshuar ne 21 Dhjetor, 2018 Shperndaje ne:
Listuar ne: 8 Gusht, 2017
Informacioni presupozohet i sakte, por i keshillojme bleresit te verifikojne te gjitha te dhenat.
Modifikuar per here te fundit ne: 21 Dhjetor, 2018