Apartamente ne Plazh 35,000 Durres

Shiten dy hyrje 1+1+Ballkon ne Durres, Lagjia 13 prane Postes , pallati perball Pasticeri Pelikani zona Plazh
Pallati i ri me ashensor, hyrjet jane na katin e pare dhe kati i 2-te me nje siperfaqe prej 67m2
Cmimi 35,000 Euro i diskutueshem

Ndryshuar në 8 Gusht, 2017 Shpërndaje në:
Listuar në: 8 Gusht, 2017
Informacioni presupozohet i saktë, por i këshillojmë blerësit të verifikojnë të gjitha të dhënat.
Modifikuar për herë të fundit në: 8 Gusht, 2017