Apartment banimi 80000 Durres

Shitet apartment per banim ne durres me vendodhje ndermjet pallatit te sportit dhe stadiumit rreth 200 metra katrore (komplet kati) + garazhd + depo personale. Shtepia ka 3 dhoma gjumi,1 guzhine,1 sallon pritje,2 banjo,aneks,2 ballkone dhe ka uje 24 ore (dhomat jane te gjitha te larta dhe te bollshme dhe shtepia eshte gjysem e mobiluar).Apartamenti shitet vetem per arssye mosperdorimi. Cmimi eshte 400 euro/m2 i diskutueshem. NR TEL: 0673331294

Ndryshuar ne 21 Dhjetor, 2018 Shperndaje ne:
Listuar ne: 7 Gusht, 2017
Informacioni presupozohet i sakte, por i keshillojme bleresit te verifikojne te gjitha te dhenat.
Modifikuar per here te fundit ne: 21 Dhjetor, 2018