Vile 60000 Korce

Eshte ndertes e re e 2010 perfunduar, me dopjo tull ferizol ne midis dur alumin dopjo dritatet, shkallet me parket plus papafingo. Muret lartesi ne cdo kate jan 3.20. Me gjith firmat e inxhinjerve qe kan punuar nga ministria dhe me certifikat pronesie e gjitha domumenta ne rregull. Jan 3 dhoma gjumi te medha, nje sallon guzhine, nje sallon tjeter ne kat te dyte, nje banjo e medha e nje e vogel. Kam e vidjo komplet te shpis. Eshte prona ime. Me kontaktoni 0697520594. Cmimi eshte 80 miljon leke.

Ndryshuar ne 21 Dhjetor, 2018 Shperndaje ne:
Listuar ne: 7 Gusht, 2017
Informacioni presupozohet i sakte, por i keshillojme bleresit te verifikojne te gjitha te dhenat.
Modifikuar per here te fundit ne: 21 Dhjetor, 2018