Dyqan ne shitje 80000 Parruce, te banjoja e vogel, mbas nderteses se Abcomit

Sun Real Estate ofron per shitje nje dyqan me nje siperfaqe prej 87m² dhe vendodhje ne Parruce (te banjoja e vogel, mbas nderteses se Abbcom-it).

Cilesi te ketij dyqani:
- Ndodhet ne nje zone shume te zhvilluar tregtare, me levizje te larte.
- Ndodhet buze rruges kryesore dhe ka vizibilitet nga te dy krahet e rruges.
- Ofron mundesi zhvillimi per disa lloje biznesesh si farmaci, butik, ushqimore etj.
- Ndahet ne dy dhoma qe lidhen me njera-tjetren.
- Mundesi reklamimi pasi ka vetrate xhami.
- Eshte i pajisur me banjo.
- Gezon dy taraba dhe mundeson dy hyrje te ndara.

🏷️ CMIMI 80'000 € *I NEGOCIUESHEM*

Të interesuarit mund të na kontaktojnë në këta numra kontakti:
📱+355666666765,
📱+355695292667
📞+355 22 247570
ose ne adresen tone te e-mailit:
📧 [email protected]

Ndryshuar në 5 Gusht, 2017 Shpërndaje në:
Listuar në: 5 Gusht, 2017
Informacioni presupozohet i saktë, por i këshillojmë blerësit të verifikojnë të gjitha të dhënat.
Modifikuar për herë të fundit në: 5 Gusht, 2017