Apartament 52.000.000 (pesedhjete e dy milion leke) Kavaje

Shes apartament 2dhoma +2guzhina +2banjo dhe oborr ndare ne 2 apartamente 1+1me hyrje te ndryshme.
sip:81m2 +40m2 (shtesa+oborr). adresa lagja nr3 Kavaje prane agjensise (ish policia vjeter qender),jetoj ne Itali per cdo detaj me kontaktoni ne numrin e tel ose ne whatsapp.Totalisht e mobiluar e kompletuar me pajisje elektroshtepijake.

Ndryshuar ne 21 Dhjetor, 2018 Shperndaje ne:
Listuar ne: 3 Gusht, 2017
Informacioni presupozohet i sakte, por i keshillojme bleresit te verifikojne te gjitha te dhenat.
Modifikuar per here te fundit ne: 21 Dhjetor, 2018