Vile 2 kateshe ne shitje 135000 TE ARRA E MADHE, SHKODER

Sun Real Estate ofron per shitje nje shtepi private dy kateshe, me adrese te Rruga Arra e Madhe, prane shkolles 'Deshmoret e Prishtines. Prona ka nje siperfaqe totale prej 750 m² ku 360 m² jane oborr, 300 m² jane bahce dhe 90 m² ndertim per kat (180m² ndertim). Shtepia perbehet nga:

✅Kati i pare.
- Sallon + Kuzhine
- Depo
- Banjo

✅Kati i dyte.
- Dy dhoma gjumi
- Koridor te bollshem
- Banjo

▶️Shtepi ka keto cilesi:
- Ndodhet ne nje zone shume te qete me dalje ne rruge kryesore
- Ka oborr dhe bahce me siperfaqe te bollshme
- Shtepia eshte e vjeter
- E shtruar ne pllake kati i pare
- Ndodhet 200 metra larg sheshit 'Isa Boletini"
- Eshte e pajisur me garazh

🏷️ÇMIMI: 135.000 € (180 €/M²)

🔈*I PA NEGOCIUESHEM*

--------------------------------
▶️Të interesuarit mund
të na kontaktojnë
në këto numra kontakti:
📱+355666666765,
📱+355695292667
ose
📞+355 22 247570
▶️Gjithashtu në adresën tonë
📧 të e-mail-it: [email protected]

Ndryshuar në 2 Gusht, 2017 Shpërndaje në:
Listuar në: 2 Gusht, 2017
Informacioni presupozohet i saktë, por i këshillojmë blerësit të verifikojnë të gjitha të dhënat.
Modifikuar për herë të fundit në: 2 Gusht, 2017