apartament 53000 elbasan

aparatamenti ndodhet 50m nga parku rinia perball kishes katolike ne objekt 10 kate dhe ndodhet ne katin e 1 banim ose ne katin e 4 fizik .apartamenti ka 3 dhoma gjumi 2 banjo 1 sallonguzhine dhe 1 ballkon

Ndryshuar ne 12 N�ntor, 2014 Shperndaje ne:
Listuar ne: 12 N�ntor, 2014 Shiko te gjitha reklamat e ketij perdoruesi

Informacioni presupozohet i sakte, por i keshillojme bleresit te verifikojne te gjitha te dhenat.
Modifikuar per here te fundit ne: 12 N�ntor, 2014