Jepet me qera apartament sip 90 m2 126 Afer Stadiumit "Loro Borici"

CITYHOME jep me qera apartament sip 90 m2 i mobiluar. Adresa: Afer Stadiumit "Loro Borici". Shkoder

Agjentet tone kane bere maksimumin per te gjetur raportin sa me te drejt ndermjet cmimit dhe cilesise per me shume informacion kontaktoni ne adresen:

KONTAKT
Rr. Kole Idromeno (Pedonale)
Shkoder
Tel 0682052992
0675374190
[email protected]

Ndryshuar në 30 Korrik, 2017 Shpërndaje në:
Listuar në: 30 Korrik, 2017 Shiko të gjitha reklamat e këtij përdoruesi

Informacioni presupozohet i saktë, por i këshillojmë blerësit të verifikojnë të gjitha të dhënat.
Modifikuar për herë të fundit në: 30 Korrik, 2017