Toke ne Shitje 10 Komuna Levan Fshatti Shtyllas Fier

Shitet toka 25 Euro m2 Cmimi i diskutueshem ne By-pass e Fier – Levan në Albania.

Kjo tokë ndodhet 4 km larg bregdetit, gjithashtu eshte 2 km afër Apollonis, Muzeut Arkologjik ne Fier Albania . Sipërfaqja të cilen e kam në shitje po i paraqes me poshte:
Toka me sipërfaqe 11000 m2 kushton 25 Euro m2 Cmimi i diskutueshem.Ka dalje në rrethrrutullimin qe lidh detin dhe Apollonin muzeun Arkologjik .Rruga eshte Boshti i Jugut ne ndertim e siper.
Janë me çertifikata pronësie të rregullta.
Nëse jeni të interesuar kontaktoni:
Cel 0682666140 [email protected]

Ndryshuar ne 21 Dhjetor, 2018 Shperndaje ne:
Listuar ne: 28 Korrik, 2017
Informacioni presupozohet i sakte, por i keshillojme bleresit te verifikojne te gjitha te dhenat.
Modifikuar per here te fundit ne: 21 Dhjetor, 2018