NDERTESE NE SHITJE 270000 VAU-DEJES SHKODER

🏤 Sun Real Estate ofron për shitje një ndërtesë III Kate me një sipërfaqe totale prej 450m² dhe me mundësi ndërtimi për katin e IV-ërt.
(themele të projektuar për 6-kate).
Ndërtesa ndodhet në hyrje të qytetit Vau-Dejës.

✅ Kati I-rë përbëhet nga:
- Ambjenti i punës.
- 1 (një) banjo.

✅ Kati II-të përbëhet nga:
- Lokal.
- Kuzhinë.
- Ballkon
- 2 (dy) banjo.

✅Kati III-të përbëhet nga:
- Sallon+ kuzhinë.
- Dhomë gjumi + ballkon + banjo
- Dhomë gjumi + ballkon + banjo.
- Dhomë gjum + ballkon + banjo
- 1 (një) dhomë gjumi.
- Ballkon.

✔️Cilësitë e Ndërtesës:
Ndërtese e Re, e ndertuar në vitin 2010.

Kati i I-rë, Dyqan aktualisht i dhënë me qira me një sipërfaqe prej 123.6m².
I shtruar me pllaka me Vetrate xhami, që
shërben për reklamimin e biznesit dhe
tarabe.

Kati II-të, Lokal aktualisht i dhënë me qira, me një sipërfaqe prej 153.6m².
I shtruar me pllaka me vetrate xhami. I mobiluar me mobilje moderne dhe ka kondicioner.

Kati i III -të i përshtatshëm për "hotel" si dhe për banim me një sipërfaqe prej 156.5m². I shtruar i gjithi në pllakë me dritare dopio xham.

- Ndodhet në rrugë kryesore me lëvizje të
lartë dhe është një qytet në zhvillim.
- Ndërtesa është e përshtatshme si për
zhvllimin e një bisnezi, shoqatë dhe Hotel.
- Në katin e IV-rt mundësi ndërtimi si për
banim apo për lokal.

🏷️ÇMIMI Në total: 270,000 €

* Ndërtesa mund të shitet dhe e NDARË.*

🏷Çmimi për secilin kat:

🏷️Çmimi Kati I-rë 93,000 €

🏷️Çmim Kati II-të 103,000 €

🏷️Çmim Kati III-të 83,000 €

🔈 I DISKUTUESHËM


--------------------------------
▶️✔️Të interesuarit mund
të na kontaktojnë
në këto numra kontakti:
📱+355666666765,
📱+355695292667
ose
📞+355 22 247570
▶️Gjithashtu në adresën tonë
📧 të e-mail-it: [email protected]

Ndryshuar në 27 Korrik, 2017 Shpërndaje në:
Listuar në: 27 Korrik, 2017
Informacioni presupozohet i saktë, por i këshillojmë blerësit të verifikojnë të gjitha të dhënat.
Modifikuar për herë të fundit në: 27 Korrik, 2017