vile me qira 400 Peze ,Tirane

Peze


Ne nje zone mjafte te qete dhe te sigurt ku mbizoteron qetesia dhe ajri i fresket, jap me qira per here te pare vile te kompletuar. Vila ka terren te lire mjaftushem, uje,energji dhe internet 24 ore/ dite . Per ata qe pelqejne te merren me kopshtari kjo eshte nje mundesi e shkeqyer . ( nese jo pemet dhe ambjenti i jashtem mirmbahen nga ne plotesisht ose pjeserisht. )

https://homesinalbania.com/sq/me_qera/vile-me-qira-ne-peze

Ndryshuar në 17 Dhjetor, 2015 Shpërndaje në:
Listuar në: 17 Dhjetor, 2015 Shiko të gjitha reklamat e këtij përdoruesi

Informacioni presupozohet i saktë, por i këshillojmë blerësit të verifikojnë të gjitha të dhënat.
Modifikuar për herë të fundit në: 17 Dhjetor, 2015